Nowy klub – nowa jakość – Fabryka Formy Bałtyk

2017-10-09 Nowy klub – nowa jakość – Fabryka Formy Bałtyk


Czym jest jakość Premium? Najnowocześniejsze sprzęty, duża różnorodność zajęć grupowych, sauny, wyselekcjonowana kadra trenerska, wyjątkowa lokalizacja z widokiem na panoramę miasta i przede wszystkim najwyższa jakość obsługi, a do tego całkowita nowość – strefa Street Workoutu. Już 16 października otwieramy w Poznaniu kolejny klub – tym razem Fabrykę Formy Premium. To nowe fitnessowe miejsce na mapie Polski sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających klubowiczów.

Nowy klub mieści się w samym sercu Poznania – w nowopowstałym biurowcu Bałtyk przy ulicy Roosvelta, na wysokości Ronda Kaponiera. Powierzchnia klubu to 2250 m2. Klub zajmuje aż dwie kondygnacje, czyniąc go jednym z największych klubów fitness w Poznaniu. Rozciąga się z niego niepowtarzalny widok na panoramę miasta, w której królują zabytkowe budynki Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz monumentalny Zamek Cesarski. Dzięki temu, że klub znajduje się przy jednym z głównych węzłów transportu publicznego, można łatwo dostać się do niego z każdego końca miasta. Na zmotoryzowanych czeka natomiast parking podziemny znajdujący się pod Bałtykiem oraz pod Rondem Kaponiera. Wszystkie te czynniki czynią Fabrykę Formy Premium jedynym w swoim rodzaju.

Co jednak czeka na Klubowiczów we wnętrzu? Większość pierwszego poziomu klubu zajmuje przestrzenna, klimatyzowana  strefa treningu funkcjonalnego i cross-treningu zaopatrzona w sprzęt najwyższej jakości.  Strefa wyposażona jest w wielofunkcyjną klatkę treningową. W tej części klubu znajdują się m.in. takie akcesoria jak: piłki lekarskie i rehabilitacyjne, ketlebells, sztangi, hantelki, liny treningowe, a także gumy i taśmy  , które umożliwiają efektywny trening z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Tutaj, odbywają się także grupowe Cross-treningi, dzięki którym, pod opieką doświadczonego trenera, poprawisz kondycję i siłę swojego ciała Treningi Funkcjonalne i treningi TRX. Ze strefą funkcjonalną sąsiaduje zaś doskonale wyposażona strefa Street Workout’u, której nie znajdziecie w żadnym innym klubie i która pozwoli na treningi tego typu bez względu na porę roku oraz kaprysy pogody.

Na drugim poziomie znajdziesz strefę cardio, gdzie, pracując na specjalistycznych urządzaniach, poprawisz wydolność organizmu. Ćwiczenia aerobowe będą świetnym uzupełnieniem dla treningu siłowego, który czeka Cię w Strefie Wolnych Ciężarów. Nowe modele  rowerów stacjonarnych (rowerów spinningowych), znajdziesz natomiast w Sali Spinning. Zajęcia, które się w niej odbywają podzielone są na klasy, a tym samym przeznaczone dla osób o różnym stopniu sprawności. W sali aerobic  odbywają się zaś różnorodne treningi grupowe, mające na celu zbudowanie smukłej sylwetki, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie i ukształtowanie mięśni poszczególnych partii ciała. Trening Pilates, Shape, ABS, ABT, Streching, Fitball, Dance Zumba®, BodyPump® to tylko część oferty  Fabryki Formy Premium.

Po skończeniu ćwiczeń możesz skorzystać z sauny, solarium oraz masażu, który rozluźni Twoje mięśnie i dostarczy organizmowi świeżą dawkę energii. W Fit Barze znajdziesz oczywiście zdrowe przekąski oraz napoje.

Fabryka Formy Premium stawia na najwyższą jakość fitnessu. Osiąga ją dzięki inwestowaniu w nowoczesne sprzęty zwiększające efektywność treningów, świetną kadrę oraz bogatą ofertę zajęć, wyznaczając nowe standardy w branży fitness.