Jak ćwiczą gwiazdy show biznesu?

2017-11-09 Jak ćwiczą gwiazdy show biznesu?


Zgrabna sylwetka to dla większości gwiazd Hollywood podstawa. W show biznesie trzeba wyglądać doskonale. Wydaje wam się, że słynni aktorzy i wokaliści nie potrzebują motywacji? Myślicie, że ich idealne ciała to dar od natury? Niestety, każdy musi pracować na efekty tak samo ciężko. Jak oni sobie z tym radzą?

Im większa sława, tym większe parcie na to, aby doskonale nienagannie. Można powiedzieć, że gwiazdy otoczone są sztabem dietetyków i trenerów, ale… przecież nikt za nich nie będzie realizował diety ani planu ćwiczeń! 

Beyonce swoją cudowną figurę zawdzięcza przede wszystkim siłowni. Gwiazda przyznaje, że uwielbia jeść, a ćwiczenia pozwalają jej pozwolić sobie czasem na coś więcej. Wokalistka ma żelazną zasadę, według której nigdy nie opuszcza treningów!

 

 

Bradley Cooper, znany wszystkim aktor, również osiąga wiele poprzez regularne treningi na siłowni. Zapytany kiedyś o swoją motywację, polecił znaleźć kogoś, kto będzie nas inspirował do ćwiczeń. Powieszenie zdjęcia idola na lodówce może powstrzymywać nas od podjadania i motywować do częstszego wychodzenia na siłownię. 

Jason Statham zawdzięcza swoją doskonałą, muskularną sylwetkę bardzo ciężkim treningom. Poświęca na nie sporo czasu. Aktor biega, pływa, a także regularnie chodzi na siłownię. Efekty, jak widać, są spektakularne. Oczywiście praca wymaga od niego, by tak właśnie wyglądał, ale z drugiej strony: nikt nie wyleje za niego siódmych potów! 

 

 

Piękna Jennifer Aniston uwielbia praktykować jogę i pilates, a na siłowni skupia się zazwyczaj na treningach cardio. Aktorka motywuje innych, polecając treningi, jako połączenia przyjemności z wysiłkiem. Trenując na orbitreku lub na bieżni można przecież oglądać telewizję albo słuchać muzyki. W jej przypadku sprawdza się to doskonale! 

Kate Winslet uważa, że każdy powinien znaleźć swoją ulubioną aktywność fizyczną. Jej ulubioną dziedziną jest pilates. Aktorka wykonuje ćwiczenia codziennie, niezależnie od tego, gdzie jest. To się nazywa żelazna konsekwencja. 

Tak właśnie wyglądają codzienne treningi gwiazd. A co się dzieje, kiedy aktor musi przygotować swoje ciało do specjalnej roli? Brad Pitt przygotowując się na przykład do roli w filmie „Furia”, intensywny plan treningowy wprowadził w życie już 12 tygodni przed wejściem na plan. Pięć razy w tygodniu uczęszczał na siłownię, opierając swoje treningi na dużej ilości powtórzeń. Nie stronił także od treningów cardio. Oczywiście bardzo ważnym elementem była również dieta aktora, w której znajdowało się dużo białka. Przykładowo na śniadanie Brad zjadał 6 jajek i płatki kukurydziane z rodzynkami, a na przekąskę tuńczyka i chleb pełnoziarnisty. W ten sposób udało mu się uzyskać doskonałe efekty swojej pracy. Pamiętajmy jednak, że inaczej wygląda trening pod kątem przygotowania do roli, a inaczej codzienne dbanie o formę. 

 

 

Jeżeli zapracowane gwiazdy show biznesu potrafią znaleźć czas na trening, to wy również możecie ułożyć swój grafik w taki sposób, aby było w nim jak najwięcej sportu, prawda? Do dzieła!