Łap karnet OPEN już za 57 zł! Nowe centrum fitness w Tychach rusza już niebawem

2018-02-13 Łap karnet OPEN już za 57 zł! Nowe centrum fitness w Tychach rusza już niebawem


Mieszkasz w Tychach lub okolicy? Szukasz dla siebie idealnego miejsca, w którym każdy trening będzie wielką frajdą? Mamy dla ciebie dwie dobre wiadomości: Już niedługo, wraz z otwarciem galerii Grmini otwieramy nowe centrum fitness. Jeszcze lepszą wiadomością jest, że 15 lutego rusza wielka przedsprzedaż karnetów OPEN w SUPER CENACH. Super, to znaczy jakich? Przygotujcie się na wielkie zaskoczenie!

Pula karnetów w przedsprzedaży ograniczona – 15 lutego ruszamy!

Biegnijcie po karnety OPEN w trzech atrakcyjnych odsłonach: 57, 77 i 97 zł. Kto pierwszy, ten lepszy, a ilość karnetów jest oczywiście ograniczona.

Gdzie je dostaniecie? Nie musicie daleko szukać – zapraszamy do TESSCO, naprzeciwko galerii Gemini. Kupcie karnet już 15 lutego, a do momentu otwarcia klubu w Tychach korzystajcie z każdej Fabryki Formy na terenie Śląska (Bytomiu, Jaworznie, Żorach, Sosnowcu).

Jaka będzie Fabryka Formy w Tychach?

Uff, czegoś takiego szukacie. Nowoczesny klub fitness o łącznej powierzchni 1800 m2. Na ogromnym open space wydzielone zostaną strefy, między innymi funkcjonalna przestrzeń z klatkami rackowymi i podestami ciężarowymi. Znajdziecie tu mnóstwo miejsca na treningi siłowe, ćwiczenia na maszynach i z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętem. Czeka na was również kompleksowo wyposażona sala fitness.

Fabryka Formy – same atuty karnetu OPEN!

To, co nas wyróżnia to nie tylko nowoczesna powierzchnia, ale bardzo bogaty i urozmaicony grafik zajęć. Wybierajcie m.in. spośród Pilates, TBC, BPU, Mobility, zdrowy kręgosłup, FitKids, program treningowy Lesmills ( https://www.lesmills.com/ ) BodyPump i inne… Uwierzcie nam – trudno wymienić wszystkie możliwości!

W przerwie lub po treningu skorzystajcie z oferty FitBaru, gdzie będzie można kupić kawę, napoje, batoniki, suplementy diety i inne produkty.

Dodatkowym atutem klubu są duże i przestronne szatnie – to ważne, abyście czuli się w nich jak najlepiej, korzystając z nowoczesnego designu, dostosowanego do waszych potrzeb.

Personel na medal

Klub fitness to nie tylko sprzęt i przestrzeń, ale przede wszystkim ludzie. Do waszej dyspozycji będą nie tylko trenerzy personalni, ale również dyżurni. Możecie być pewni, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie służył pomocą i profesjonalną radą.

Najnowocześniejsze centrum fitness w Tychach!

Fabryka Formy będzie dla was otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30 - 22:30, w sobotę od 8:00 - 21:00 i w niedzielę od 8:00 - 20:00. Pełni energii i chęci do działania, będziemy na was czekać w galerii Gemini, przy ul. Towarowej 2.

Pamiętajcie: przedsprzedaż w TESSCO rusza już 15 marca, a karnety OPEN w super niskich cenach rozejdą się błyskawicznie! Nie czekajcie i łapcie swoją okazję, by móc ćwiczyć w nowoczesnym, świetnie wyposażonym centrum fitness. To wyniesie wasz trening na nowy, lepszy poziom!