LATO FF

2018-07-13 LATO FF


Lato to bardzo intensywny czas treningów i aktywności fizycznej. Zależy nam, aby była to dla was maksymalna frajda i okazja do zdobycia czegoś wyjątkowego. Przygotowaliśmy więc dla was trzy wyjątkowe akcje promocyjne. Jesteście gotowi na zabawę?

LATEM PŁACIMY ZA TWÓJ TRENING!

Ćwiczysz w pocie czoła, a żeby się zregenerować – w naszych klubach czekają na ciebie przekąski i na napoje. Doskonała wiadomość jest taka, że za każdą wizytę w FF zyskujesz 2 zł, które możesz wydać właśnie na przekąskę lub coś do picia!

Łącznie możesz zyskać nawet 124 zł, które wykorzystasz w FitBarze. To nie wszystko! Promocja obowiązuje dla wszystkich, także dla osób, które korzystają z karty MultiSport.

Promocja obowiązuje od lipca do końca sierpnia 2018, a zebraną kwotę można wykorzystać również w kolejnych miesiącach.

KARNET „PO ZNAJMOŚCI”

Wiadomo, że dostać coś po znajomości jest zawsze łatwiej i przyjemniej. Dlatego przyprowadź do nas znajomego, a my zapewnimy mu karnet za 50% ceny! Promocja dotyczy okresu lipiec/sierpień 2018 i nie jest długoterminowym zobowiązaniem – zależy nam na waszej dobrej zabawie i okazji do skorzystania z naszych klubów w okresie wakacji.

Razem będzie wam raźniej ćwiczyć, a zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na wakacyjne szaleństwa.

WAKACYJNY WF Z FF

Uczniowie! Tęsknicie za aktywnością fizyczną na lekcjach WF? Brakuje wam atmosfery sportowej rywalizacji?

Mamy wspaniałą wiadomość – do końca sierpnia 2018 roku karnet  bez ograniczeń dla uczniów za 50% ceny! Karnet nalicza się promocyjnie do końca sierpnia, więc jeśli kupicie go np. 15.08, otrzymujecie promocyjną cenę do 31.08.

Warunkiem zakupu jest okazanie ważnej legitymacji uczniowskiej. Trenujcie w super warunkach i wróćcie do szkoły w znakomitej formie!

Promocje na karnety 50% nie łączą się, ale każda osoba przychodząca na siłownię w okresie wakacyjnym (czyli do 31 sierpnia 2018) zgarnia 2 zł za wizytę.

Korzystajcie z ciekawej, niezobowiązującej opcji, która ma służyć wyłącznie jednemu: waszemu zdrowiu. Dla nas to taka sama frajda, jak dla was!