10 profesionalnych sesji Foto dla Was ❤

2018-07-24 10 profesionalnych sesji Foto dla Was ❤


Tego jeszcze nie było! Mamy dla was wyjątkowy konkurs, w którym aż 10 osób zgarnie wspaniałą nagrodę - profesjonalną sesję zdjęciową (super zdjęcia, obrobione przez zawodowego fotografa) i karnet na cały kwartał! Czy to nie brzmi dobrze?

To wy, jako nasi klubowicze i miłośnicy sportu, stanowicie wizytówkę Fabryki Formy. Na plakatach możemy pokazywać modeli ze stocków, ale… po co? Przecież nasze kluby pełne są osób, które ćwiczą, bo to kochają i które są dla nas najwspanialszą reklamą. Idąc tym tropem, przygotowaliśmy ciekawą akcję.

Przejdźmy zatem do rzeczy. Oto zasady!

  • Uczęszczasz do naszego klubu, lubisz sport? Super! Masz konto w mediach społecznościowych? Jeszcze lepiej! Zrób sobie zdjęcie i zamieść je na swoim Instagramie i/lub Facebooku pomiędzy 24 lipca a 13 sierpnia 2018 włącznie. Koniecznie oznacz je hasztagami: #FFotki #fabrykaformy (tylko w ten sposób je znajdziemy).
  • Udział może wziąć każdy! Na zdjęciu pokaż siebie w trakcie dowolnego treningu, lub pozowania. Zdjęcie musi mieć sportowy charakter ;)
  • Do zabawy możesz zgłosić dowolną ilość zdjęć. Pamiętaj o hasztagach.
  • Spośród wszystkich zdjęć zespół Fabryki Formy wybierze dziesięć, które uzna za najlepsze. Zwycięzcy wezmą udział w unikalnej sesji zdjęciowej, która będzie miała miejsce w warszawskim klubie w dniach 18-19 sierpnia 2018.
  • Wyniki zostaną ogłoszone 13 sierpnia 2018 na głównym profilu Facebook @fabrykaformy oraz na Instagramie @fabrykaformysa

Do dalej?

Z naszej strony dla zwycięzców zapewniamy nie tylko profesjonalnego fotografa, ale również wizażystkę, która zadba o to, aby panie (a może i panowie?) wyglądały doskonale.

Drugą częścią nagrody jest karnet do Fabryki Formy na cały kwartał. Karnet będzie obowiązywał od września 2018.

Uwaga! Ponieważ konkurs obowiązuje na terenie całej Polski, zwracamy wam za podróż (pokrywamy koszty do 200 zł).

Brzmi świetnie?

Liczymy na waszą mobilizację. Zdjęcie z sesji dostaniecie w pakiecie, a my będziemy was pokazywać w naszych materiałach promocyjnych. Dlaczego? Bo jesteście super i chcemy zachęcać do sportu poprzez autentyczność.

Do dzieła i… widzimy się na sesji już w sierpniu!