Jesień i zima - idealny czas na trening!

2018-09-21 Jesień i zima - idealny czas na trening!


Jesień to bardzo dobry moment na zmiany w treningach. Kiedy tylko za oknem zrobi się nieco bardziej szaro, odmiana i nowe wyzwania będą nas motywować do działania. Nic bardziej nie pobudza niż różnorodność i smak nowości. Co może zaproponować Fabryka Formy? Przede wszystkim – zajęcia dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania, a nawet wiek!

Na jesienną chandrę – Fit Mama

W lato nietrudno o aktywność fizyczną dla młodych mam. Nie ma nic przyjemniejszego niż długie spacery na świeżym powietrzu. Jesienią proponujemy jednak zajrzeć na specjalnie przygotowane zajęcia Fit Mama, które pomagają wrócić do formy po porodzie i rozbudzają apetyt na sport. Fit Mama to sposób na powrót do treningów. A wszystko to bez konieczności rozstawania się z maleństwem!

Fit Kids

Kto powiedział, że na siłownię nie można przyjść z dzieckiem? Przecież wiemy, że wychowanie fizyczne w szkołach bywa prowadzone na różnych poziomach i często pozostawia sporo do życzenia. Fit Kids to zajęcia, które prowadzi wykfalifikowany instruktor. Poprzez zabawę ruchową i gry, dzieci poprawiają kondycję i wydolność. Nie zabraknie także prac plastycznych, by wyobraźnia nie pozostawała w tyle.

Aktywny Senior

Masz w rodzinie osobę starszą, której przyda się nieco aktywności? Nie musisz martwić się o schorzenia – Aktywny Senior to zajęcia dostosowane dla osób starszych, dbając, aby pracować nad formą i samopoczuciem, a nie szkodzić.

Fitball

To zajęcia, które naprawdę relaksują i pozwalają całkowicie oderwać się od codzienności. Trening na dużych piłkach pozwala wzmacniać mięśnie i trzymać prawidłową postawę ciała. Polecane wszystkim, którzy prowadzą siedzący tryb życia lub cierpią na bóle i choroby kręgosłupa.

Tabata

Wysoka intensywność, angażowanie wielu grup mięśniowych, a w efekcie – lepsza wydolność i rzeźbienie całej sylwetki. Wyobrażacie sobie, jak będziecie wyglądali i czuli się wiosną? Warto inwestować w siebie cały rok!

Cycling

Ten trening przyjmuje różne formy. Możecie skupić się na sile, wytrzymałości lub postawić na interwały. Uwierzcie nam – każdy z tych treningów daje popalić i będzie cudownie rzeźbić smukłą sylwetkę, spalając przy tym kalorie. Regularne treningi na pewno poprawią kondycję i pomogą zbudować odporność  - a przecież w okresie jesienno-zimowym nie ma większego skarbu.

Cellulit Killer

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na jesień i zimę niż praca nad ujędrnianiem ciała? Tak, to czas, który warto poświęcić na zajęcia spalające, dzięki którym najbardziej zagrożone cellulitem partie będą jędrniejsze i smuklejsze.