FIT MAMA po porodzie

2017-05-04 FIT MAMA po porodzie


Po 9 miesiącach oczekiwania na dziecko w końcu nastał ten wielki dzień, w domu pojawiła się nowa bardzo ważna i wyczekana osoba. Wszystko stanęło na głowie, teraz świat kreci się wokół malucha i starasz się dać mu wszystko, co możesz najlepszego. I bardzo dobrze! Pamiętaj jednak, dziecko jest bardzo ważne, ale również ważne są Twoje potrzeby. Dlatego powinnaś dołożyć wszelkich starań aby szybko zregenerować siły i tryskać energią, która niewątpliwie jest Ci teraz bardzo potrzebna. Wypoczęta, zdrowa i szczęśliwa mama to szczęście dla dziecka, któremu też udzieli się twoje lepsze samopoczucie. Co zatem zrobić aby szybko powrócić do formy sprzed ciąży?

Fabryka Formy przygotowała program specjalnie z myślą o każdej Pani pragnącej powrotu do formy sprzed ciąży.

Zajęcia FIT MAMA to projekt skierowany do kobiet po porodzie naturalnym jak i cesarskim cięciu, niezależnie od ich wieku.  Szybki powrót do formy w dużej mierze jest uwarunkowany genetycznie, niektóre kobiety po kilku tygodniach wyglądają tak jakby nigdy nie były w ciąży, innym zaś przychodzi to nieco trudniej. Nie mniej w obu przypadkach należy pomóc organizmowi na odzyskanie sił, powrotu do pięknej sylwetki oraz lepszego samopoczucia.

Bez obaw możesz przyjść ze swoją pociechą i oddać ją na czas ćwiczeń w ręce naszych doświadczonych opiekunów, którzy zajmują się dziećmi w wyspecjalizowanych Bawialniach. Ty możesz aktywnie uczestniczyć w zajęciach fitness, a Twoje dziecko ma możliwość spędzania czasu wśród swoich rówieśników. Bez większych stresów i obaw może w końcu zrobić coś dla siebie.

Śmiało przyjdż również z koleżankami, które są świeżo upieczonymi Mamami. Klub daje możliwości ustalenia dni i godzin pod zorganizowaną grupę. Jeśli jest Was więcej, a nie pasują obecne godziny, śmiało przychodźcie- na pewno da się coś zrobić!

Po męczącym treningu zapraszamy do fit barów po sycące i pełnowartościowe koktajle, które zasmakują i Wam, i maluchowi :)

Dlatego nie zwlekaj, nie odkładaj swoich potrzeb na drugi plan. Zobacz ile korzyści możesz zyskać. Im dłużej będziesz zwlekać, tym ciężej będzie Ci zacząć.

 

Dagmara Chmielewska

pozdrawiam