Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 32 441-64-17

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Tabata
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Tabata
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Trening Metaboliczny
07.30
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
08.00
TBC
08.30
09.25
Trener: Patrycja
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
09.30
10.25
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
09.00
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Spinning®
09.00
09.55
Trener: Marysia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
TBC
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
10.00
Pilates
10.00
10.30
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
10.00
10.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
11.00
Trening Podwieszany TRX®
11.00
11.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Tabata
11.00
11.55
Trener: Weronika/Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:
12.00
Zdrowy Kręgosłup
12.00
12.55
Trener: Kamil
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.00
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Andrzej
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Shape
17.00
17.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Fitball
17.00
17.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Andrzej
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
18.00
Trening Podwieszany TRX®
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Step Choreografia
18.15
19.00
Trener: Marcin
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Step ChoreografiaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Pilates
18.00
18.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Patrycja
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Trening Podwieszany TRX®
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Marysia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Pilates
18.00
18.55
Trener: Weronika
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: team FF
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

ABT
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:

LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Runmageddon®
18.00
18.55
Trener: Maciek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Salsa
18.00
18.55
Trener: Kamila
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Fitball
19.00
19.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
19.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Zdrowy Kręgosłup
19.00
19.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Maciek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Step Choreografia
19.00
19.55
Trener: Marcin
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Step ChoreografiaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Huta Mocy®TRX
19.00
19.55
Trener: Team FF
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

STEP Conditional
19.00
19.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:

Spinning®
19.00
19.55
Trener: Marysia
Strefa: Spining
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Zdrowy Kręgosłup
19.00
19.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Kamila
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Yoga®
20.00
21.30
Trener: Magda
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
20.00
20.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Yoga®
20.00
21.30
Trener: Magda
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
20.00
20.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Boks
20.00
21.25
Trener: Michał
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

  • Tabata
    07.00 - 07.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    09.00 - 09.55
  • Zumba ®
    17.00 - 17.55
  • Pilates
    18.00 - 18.55
  • Huta Mocy®
    18.00 - 18.55
  • ABT
    18.00 - 18.55
  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 18.55
  • Huta Mocy®TRX
    19.00 - 19.55
  • STEP Conditional
    19.00 - 19.55
  • Spinning®
    19.00 - 19.55
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Jumping Fitness
    20.00 - 20.55

Piątek

Sobota

  • LES MILLS BODYPUMP™
    10.00 - 10.55
  • Trening Podwieszany TRX®
    11.00 - 11.55
  • Tabata
    11.00 - 11.55
  • Zdrowy Kręgosłup
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Środa

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
ABT
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:

Czwartek

  • ABT
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Boks
20.00
21.25
Trener: Michał
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:
21.00

Piątek

  • Boks
    20.00 - 21.25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fitball
17.00
17.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.00
Fitball
19.00
19.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Fitball
    19.00 - 19.55

Środa

  • Fitball
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Huta Mocy®TRX
19.00
19.55
Trener: Team FF
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Huta Mocy®TRX
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: team FF
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Huta Mocy®
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Indoor Walking
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Jumping Fitness
09.30
10.25
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
10.00
19.00
Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Kamila
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
20.00
Jumping Fitness
20.00
20.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Jumping Fitness
20.00
20.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
10.00
LES MILLS BODYPUMP™
10.00
10.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
18.00
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Patrycja
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 19.55

Wtorek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    09.00 - 09.55

Środa

  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 18.55

Czwartek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    09.00 - 09.55
  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 18.55

Piątek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    20.00 - 20.55

Sobota

  • LES MILLS BODYPUMP™
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Pilates
10.00
10.30
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
18.00
Pilates
18.00
18.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Pilates
18.00
18.55
Trener: Weronika
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Pilates
    10.00 - 10.30
  • Pilates
    18.00 - 18.55

Czwartek

  • Pilates
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Runmageddon®
18.00
18.55
Trener: Maciek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.00
Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Maciek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Runmageddon®
    19.00 - 19.55

Piątek

  • Runmageddon®
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Salsa
18.00
18.55
Trener: Kamila
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Piątek

  • Salsa
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Shape
17.00
17.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Shape
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Marysia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
19.00
SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
19.55
Trener: Kamila
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Spinning®
09.00
09.55
Trener: Marysia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
19.00
Spinning®
19.00
19.55
Trener: Marysia
Strefa: Spining
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Step Choreografia
18.15
19.00
Trener: Marcin
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Step ChoreografiaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
19.00
Step Choreografia
19.00
19.55
Trener: Marcin
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Step ChoreografiaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
STEP Conditional
19.00
19.55
Trener: Angela
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Tabata
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Tabata
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
11.00
Tabata
11.00
11.55
Trener: Weronika/Marysia
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja:

Wtorek

  • Tabata
    07.00 - 07.30

Czwartek

  • Tabata
    07.00 - 07.30

Sobota

  • Tabata
    11.00 - 11.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
TBC
08.30
09.25
Trener: Patrycja
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
09.00
TBC
09.00
09.55
Trener: Weronika
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • TBC
    08.30 - 09.25

Piątek

  • TBC
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja:
Trening Metaboliczny
07.30
07.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30

Środa

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    07.30 - 07.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Trening Podwieszany TRX®
11.00
11.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
18.00
Trening Podwieszany TRX®
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail
Trening Podwieszany TRX®
18.00
18.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Trening Podwieszany TRX®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-17
e-mail

Poniedziałek

Środa

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Yoga®
20.00
21.30
Trener: Magda
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Yoga®
20.00
21.30
Trener: Magda
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
21.00

Poniedziałek

  • Yoga®
    20.00 - 21.30

Środa

  • Yoga®
    20.00 - 21.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00
Zdrowy Kręgosłup
12.00
12.55
Trener: Kamil
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.00
Zdrowy Kręgosłup
19.00
19.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Zdrowy Kręgosłup
19.00
19.55
Trener: Kamil
Sala: (2)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup
    19.00 - 19.55

Piątek

Sobota

  • Zdrowy Kręgosłup
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Andrzej
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Andrzej
Sala: (1)Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Zumba ®
    17.00 - 17.55

Czwartek

  • Zumba ®
    17.00 - 17.55