Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 32 441-64-12

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Tabata FatBurning
08.00
08.30
Trener: Żaneta
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Tabata FatBurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Tabata FatBurning
08.00
08.30
Trener: Marcelina
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Tabata FatBurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Vinyasa Yoga®
08.00
09.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Vinyasa Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

WakeUp SPINNING ®
08.30
09.25
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
WakeUp SPINNING ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Fit Senior
09.35
10.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit SeniorRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Jumping Fitness
10.30
11.25
Trener: Żaneta
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Vinyasa Yoga®
08.00
09.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Vinyasa Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

WakeUp SPINNING ®
08.30
09.25
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
WakeUp SPINNING ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Fit Senior
09.35
10.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit SeniorRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
09.00
BPU
09.00
09.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Trening obwodowy
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
TBC
09.00
09.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
09.30
10.25
Trener: Asia/Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Express Brzuch
10.30
11.00
Trener: Asia/Diana
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Huta Mocy®
10.30
11.25
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
BPU
09.30
10.25
Trener: Basia/Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Pilates
10.30
11.25
Trener: Basia/Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
10.00
Pilates
10.00
10.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Zdrowy Kręgosłup
10.00
10.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
11.00
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
12.00
Jumping Fitness
12.00
12.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Jumping Fitness
12.00
12.55
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
16.00
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci
16.00
16.55
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Gimnastyka korekcyjna dla dzieciRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Zdrowy Kręgosłup
16.00
16.55
Trener: Sandra M
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
TBC
16.30
17.25
Trener: Sandra K
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Fitball
17.30
18.25
Trener: Sandra K
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
FitballRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Fit Kids
17.30
18.25
Trener: Przemek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit KidsRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Kubańska siła
18.30
19.25
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Kubańska siłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

BPU
18.30
19.25
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

FF Cross
18.30
19.25
Trener: Przemek
Strefa: Aerobik-Mała
Poziom:
Rezerwacja: Tak

SPINNING ® Wytrzymałość
18.30
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Zdrowy Kręgosłup
19.30
20.25
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Salsa
19.30
20.25
Trener: Natalia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SalsaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
17.00
BPU
17.00
17.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Yoga®
17.30
19.00
Trener: Monika G
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Płaski Brzuch
18.00
18.55
Trener: Sandra
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika W
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zumba ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Express Brzuch
17.30
18.00
Trener: Asia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Trening Biegacza
17.00
17.55
Trener: Sandra M
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening BiegaczaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika W
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zumba ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Express Brzuch
17.30
18.00
Trener: Patrycja
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
18.00
SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Mobility
18.00
18.55
Trener: Sandra M
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MobilityRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Salsation®
18.00
18.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Salsation®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Patrycja
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
19.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Trening obwodowy
19.00
19.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

MMA Grappling
19.00
20.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMA GrapplingRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Huta Mocy®
19.00
19.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Trening obwodowy
19.00
19.55
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

SPINNING ® Interwał
19.00
19.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Stretching
19.00
19.55
Trener: Sandra M
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
StretchingRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

TBC
19.00
19.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Indoor Walking® Fat Burning
19.00
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking® Fat BurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Huta Mocy®
19.00
19.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

TBC
19.00
19.55
Trener: Patrycja
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
20.00
Pilates
20.00
20.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

MMA BOX
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMA BOXRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Pilates
20.00
20.55
Trener: Daria
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

SPINNING ® Wyścig
20.00
20.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WyścigRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

MMA
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMARezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
THAI BOX
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
THAI BOXRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
BPU
09.00
09.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
BPU
09.30
10.25
Trener: Basia/Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
10.00
17.00
BPU
17.00
17.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
18.00
BPU
18.30
19.25
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BPURezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00

Poniedziałek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Express Brzuch
10.00
10.30
Trener: Asia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Express Brzuch
10.30
11.00
Trener: Asia/Diana
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
17.00
Express Brzuch
17.30
18.00
Trener: Asia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Express Brzuch
17.30
18.00
Trener: Patrycja
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Express BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FF Cross
18.30
19.25
Trener: Przemek
Strefa: Aerobik-Mała
Poziom:
Rezerwacja: Tak
19.00

Piątek

  • FF Cross
    18.30 - 19.25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fit Kids
17.30
18.25
Trener: Przemek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit KidsRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
18.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Fit Mama
11.30
12.25
Trener: Dagmara
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit MamaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
12.00

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Fit Senior
09.35
10.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit SeniorRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Fit Senior
09.35
10.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Fit SeniorRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
10.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fitball
17.30
18.25
Trener: Sandra K
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
FitballRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
18.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Gimnastyka korekcyjna dla dzieci
16.00
16.55
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Gimnastyka korekcyjna dla dzieciRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Huta Mocy®
10.30
11.25
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
11.00
18.00
Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Huta Mocy®
18.00
18.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
Huta Mocy®
19.00
19.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Huta Mocy®
19.00
19.55
Trener: Damian/Sławek
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Huta Mocy®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Wtorek

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Indoor Walking® Fat Burning
19.00
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking® Fat BurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Jumping Fitness
10.30
11.25
Trener: Żaneta
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
11.00
12.00
Jumping Fitness
12.00
12.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Jumping Fitness
12.00
12.55
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
19.00
Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Wtorek

Czwartek

Sobota

  • Jumping Fitness
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Kubańska siła
18.30
19.25
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Kubańska siłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
09.30
10.25
Trener: Asia/Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
10.00
18.00
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
18.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
MMA BOX
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMA BOXRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
21.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
MMA Grappling
19.00
20.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMA GrapplingRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
MMA
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MMARezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
21.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Mobility
18.00
18.55
Trener: Sandra M
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
MobilityRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Pilates
10.00
10.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Pilates
10.30
11.25
Trener: Basia/Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
11.00
20.00
Pilates
20.00
20.55
Trener: Basia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Pilates
20.00
20.55
Trener: Daria
Strefa: Aerobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
PilatesRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Płaski Brzuch
18.00
18.55
Trener: Sandra
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Salsa
19.30
20.25
Trener: Natalia
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SalsaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
20.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Salsation®
18.00
18.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Salsation®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
19.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
SPINNING ® Siła
18.00
18.55
Trener: Patrycja
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Wytrzymałość
18.30
19.55
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
19.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
SPINNING ® Wyścig
20.00
20.55
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WyścigRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Stretching
19.00
19.55
Trener: Sandra M
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
StretchingRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Tabata FatBurning
08.00
08.30
Trener: Żaneta
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Tabata FatBurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Tabata FatBurning
08.00
08.30
Trener: Marcelina
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Tabata FatBurningRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
TBC
09.00
09.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
16.00
TBC
16.30
17.25
Trener: Sandra K
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
17.00
19.00
TBC
19.00
19.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
TBC
19.00
19.55
Trener: Patrycja
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
TBCRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
THAI BOX
20.00
21.30
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
THAI BOXRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
21.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Trening Biegacza
17.00
17.55
Trener: Sandra M
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening BiegaczaRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Trening obwodowy
09.00
09.55
Trener: Asia
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
Trening obwodowy
19.00
19.55
Trener: Diana
Strefa: Areobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Trening obwodowy
19.00
19.55
Trener: Piotr/Marek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Trening obwodowyRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Vinyasa Yoga®
08.00
09.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Vinyasa Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Vinyasa Yoga®
08.00
09.30
Trener: Monika G
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Vinyasa Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
09.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
WakeUp SPINNING ®
08.30
09.25
Trener: Marcelina
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
WakeUp SPINNING ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
WakeUp SPINNING ®
08.30
09.25
Trener: Żaneta
Strefa: Indoor Walking/Spininng
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
WakeUp SPINNING ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
09.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Yoga®
17.30
19.00
Trener: Monika G
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Yoga®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
18.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup
10.00
10.55
Trener: Daria
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
16.00
Zdrowy Kręgosłup
16.00
16.55
Trener: Sandra M
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
19.00
Zdrowy Kręgosłup
19.30
20.25
Trener: Basia
Strefa: Aerobik Mała
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zdrowy KręgosłupRezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
20.00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika W
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zumba ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika W
Strefa: Areobik Duża
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Zumba ®Rezerwuj:
Tel: 32 441-64-12
e-mail

Wtorek

Czwartek