Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 75 612-61-19

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Fitball
08.30
09.30
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
08.30
09.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

TBC
08.30
09.30
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
08.30
09.30
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
08.30
09.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABT
08.30
09.30
Trener: Anna
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
Bike
09.00
10.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
10.00
Zdrowy Kręgosłup
10.00
11.00
Trener: Ryszard
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
12.00
TBC
12.00
13.00
Trener: Anna
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
16.00
Salsation®
16.00
17.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Salsation®
16.00
17.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Małgorzata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Brazylijskie POŚLADKI
17.00
18.00
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Płaski Brzuch
17.00
18.00
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Fitball Cardio
17.00
18.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Pilates
17.00
17.30
Trener: Małgorzata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Ryszard
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Bike
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Zumba ®
18.00
19.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Bike Intro
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Pilates
18.00
19.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
19.00
Trening obwodowy
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Bike Intro
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Trening obwodowy
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

STEP Conditional
19.00
20.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Bike
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Bike
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Bike
20.00
21.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

bodyART®
20.00
21.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
21.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Bike Intro
20.00
21.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

bodyART®
20.00
21.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Yoga®
20.00
21.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00
Yoga®
21.00
22.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Yoga®
21.00
22.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • Fitball
    08.30 - 09.30
  • Salsation®
    16.00 - 17.00
  • Shape
    17.00 - 18.00
  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00
  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00
  • Trening obwodowy
    19.00 - 19.30
  • Bike Intro
    19.00 - 20.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Bike
    20.00 - 21.00
  • bodyART®
    20.00 - 21.00

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • ABS
    08.30 - 09.00
  • TBC
    08.30 - 09.30
  • Brazylijskie POŚLADKI
    17.00 - 18.00
  • Bike
    18.00 - 19.00
  • Zumba ®
    18.00 - 19.00
  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30
  • Jumping Fitness
    19.00 - 20.00
  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    20.00 - 21.00
  • Yoga®
    21.00 - 22.00

Środa

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • ABS
    08.30 - 09.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30
  • Fitball Cardio
    17.00 - 18.00
  • Bike Intro
    18.00 - 19.00
  • Pilates
    18.00 - 19.00
  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30
  • Zumba ®
    19.00 - 20.00
  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00
  • Jumping Fitness
    20.00 - 21.00
  • Yoga®
    21.00 - 22.00

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • ABT
    08.30 - 09.30
  • Pilates
    17.00 - 17.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00
  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00
  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30
  • Jumping Fitness
    19.00 - 20.00
  • Bike
    19.00 - 20.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Yoga®
    20.00 - 21.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABS
08.30
09.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
08.30
09.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    08.30 - 09.00

Środa

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    08.30 - 09.00

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABT
08.30
09.30
Trener: Anna
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00

Piątek

  • ABT
    08.30 - 09.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Bike Intro
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
19.00
Bike Intro
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
20.00
Bike Intro
20.00
21.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Bike IntroRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Bike
09.00
10.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
18.00
Bike
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
19.00
Bike
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Bike
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
20.00
Bike
20.00
21.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
BikeRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
bodyART®
20.00
21.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
bodyART®
20.00
21.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • bodyART®
    20.00 - 21.00

Środa

  • bodyART®
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Brazylijskie POŚLADKI
17.00
18.00
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Brazylijskie POŚLADKI
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fitball Cardio
17.00
18.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Fitball Cardio
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Fitball
08.30
09.30
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00

Poniedziałek

  • Fitball
    08.30 - 09.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
19.00
Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Joanna/Ela
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 75 612-61-19
e-mail
20.00
Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak

Wtorek

Czwartek

  • Jumping Fitness
    20.00 - 21.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
18.00
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
21.00
Trener: Magda/Malwina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00

Wtorek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30

Piątek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Pilates
17.00
17.30
Trener: Małgorzata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Pilates
18.00
19.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Pilates
    18.00 - 19.00

Piątek

  • Pilates
    17.00 - 17.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Płaski Brzuch
17.00
18.00
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Płaski Brzuch
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Salsation®
16.00
17.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Salsation®
16.00
17.00
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Salsation®
    16.00 - 17.00

Środa

  • Salsation®
    16.00 - 17.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Małgorzata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Shape
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
STEP Conditional
19.00
20.00
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
TBC
08.30
09.30
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
12.00
TBC
12.00
13.00
Trener: Anna
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • TBC
    08.30 - 09.30

Sobota

  • TBC
    12.00 - 13.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30

Czwartek

  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30

Piątek

  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Środa

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Trening obwodowy
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening obwodowy
19.00
19.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening obwodowy
    19.00 - 19.30

Środa

  • Trening obwodowy
    19.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Yoga®
20.00
21.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00
Yoga®
21.00
22.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Yoga®
21.00
22.00
Trener: Dorota
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Yoga®
    21.00 - 22.00

Czwartek

  • Yoga®
    21.00 - 22.00

Piątek

  • Yoga®
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup
10.00
11.00
Trener: Ryszard
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Ryszard
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00

Sobota

  • Zdrowy Kręgosłup
    10.00 - 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Zumba ®
08.30
09.30
Trener: Agnieszka L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
18.00
Zumba ®
18.00
19.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Aga
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Zumba ®
    18.00 - 19.00

Środa

  • Zumba ®
    08.30 - 09.30

Czwartek

  • Zumba ®
    19.00 - 20.00