Łódź Port Łódź

Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 42 288 45 91

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Boks
08.00
08.55
Trener: Dawid
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
BoksRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
08.30
09.00
Jumping Fitness
09.00
09.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
LES MILLS GRIT™ + Streching
09.00
09.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping Fitness
09.00
09.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
LES MILLS GRIT™ + Streching
09.00
09.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™ + StrechingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
09.15
10.10
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABT
09.00
09.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
09.30
10.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
10.00
10.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
10.30
11.00
LES MILLS GRIT™ + Streching
11.00
11.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™ + StrechingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
11.30
12.00
Runmageddon®
12.00
12.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
12.30
16.00
Indoor Walking®/Płaski Brzuch
16.00
16.55
Trener: Monika F
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®/Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Jumping Fitness
16.00
16.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Shape
16.00
16.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Jumping Fitness
16.00
16.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Shape
16.00
16.55
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
ShapeRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
16.30
17.00
ABT
17.00
17.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Shape
17.00
17.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®/Płaski Brzuch
17.00
17.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®/Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Salsation®
17.00
17.55
Trener: Maciej
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Step Choreografia
17.00
17.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Ta
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Pilates
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30
18.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Spinning®
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Salsation®
18.00
18.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Spinning®
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

ABT
18.00
18.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Jumping Fitness
18.00
18.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
ABT
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
18.30
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Bartek
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
19.00
19.30
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Yoga®
19.30
20.55
Trener: Ula
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Salsation®
19.00
19.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.30
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: FF Team
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
20.00
20.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Zdrowy Kręgosłup/Stretching
20.00
20.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.30
21.00
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
deepWORK®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Power Yoga ®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Boks
21.00
21.55
Trener: Dawid
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
deepWORK®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
21.30

Poniedziałek

Wtorek

  • LES MILLS GRIT™ + Streching
    09.00 - 09.55
  • Jumping Fitness
    16.00 - 16.55
  • Shape
    17.00 - 17.55
  • Indoor Cycling
    18.00 - 18.55
  • Salsation®
    18.00 - 18.55
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 19.55
  • Indoor Walking®
    19.00 - 19.55
  • FF Cross
    19.00 - 19.55
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • deepWORK®
    21.00 - 21.55
  • Power Yoga ®
    21.00 - 21.55

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • ABT
    09.00 - 09.55
  • Zdrowy Kręgosłup/Stretching
    10.00 - 10.55
  • LES MILLS GRIT™ + Streching
    11.00 - 11.55
  • Runmageddon®
    12.00 - 12.55

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: FF Team
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Środa

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
ABT
09.00
09.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
09.30
17.00
ABT
17.00
17.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30
18.00
ABT
18.00
18.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
ABT
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
18.30

Poniedziałek

  • ABT
    17.00 - 17.55

Środa

  • ABT
    18.00 - 18.55

Piątek

  • ABT
    18.00 - 18.55

Sobota

  • ABT
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Boks
08.00
08.55
Trener: Dawid
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
BoksRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
08.30
21.00
Boks
21.00
21.55
Trener: Dawid
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
21.30

Środa

  • Boks
    21.00 - 21.55

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21.00
deepWORK®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
deepWORK®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
21.30

Wtorek

  • deepWORK®
    21.00 - 21.55

Czwartek

  • deepWORK®
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
FF Cross
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.30

Poniedziałek

  • FF Cross
    19.00 - 19.55

Wtorek

  • FF Cross
    19.00 - 19.55

Czwartek

  • FF Cross
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Indoor Cycling
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor CyclingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
18.30

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Indoor Walking®/Płaski Brzuch
16.00
16.55
Trener: Monika F
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®/Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
16.30
17.00
Indoor Walking®/Płaski Brzuch
17.00
17.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®/Płaski BrzuchRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
17.30

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Indoor Walking®
17.00
17.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Ta
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
17.30
19.00
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Bartek
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Iwona
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
19.30

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Jumping Fitness
09.00
09.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Jumping Fitness
09.00
09.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
09.30
16.00
Jumping Fitness
16.00
16.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Jumping Fitness
16.00
16.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
16.30
18.00
Jumping Fitness
18.00
18.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
18.30
21.00
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
21.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS BODYPUMP™
09.15
10.10
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
09.30
10.00
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.30
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Marta
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.30

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 19.55

Wtorek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 19.55

Czwartek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    20.00 - 20.55

Piątek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    09.15 - 10.10
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS GRIT™ + Streching
09.00
09.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™ + Streching
09.00
09.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™ + StrechingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
09.30
11.00
LES MILLS GRIT™ + Streching
11.00
11.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™ + StrechingRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
11.30

Wtorek

  • LES MILLS GRIT™ + Streching
    09.00 - 09.55

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
LES MILLS GRIT™
19.00
19.30
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
LES MILLS GRIT™Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Pilates
17.00
17.55
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30

Niedziela

  • Pilates
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21.00
Power Yoga ®
21.00
21.55
Trener: Iwona
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
21.30

Wtorek

  • Power Yoga ®
    21.00 - 21.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00
Runmageddon®
12.00
12.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
12.30
19.00
Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Runmageddon®
19.00
19.55
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.30

Środa

  • Runmageddon®
    19.00 - 19.55

Piątek

  • Runmageddon®
    19.00 - 19.55

Sobota

  • Runmageddon®
    12.00 - 12.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Salsation®
17.00
17.55
Trener: Maciej
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30
18.00
Salsation®
18.00
18.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
18.30
19.00
Salsation®
19.00
19.55
Trener: Marzena
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
19.30

Wtorek

  • Salsation®
    18.00 - 18.55

Środa

  • Salsation®
    17.00 - 17.55

Czwartek

  • Salsation®
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Shape
16.00
16.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
Shape
16.00
16.55
Trener: Kamila
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
ShapeRezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
16.30
17.00
Shape
17.00
17.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30

Wtorek

  • Shape
    17.00 - 17.55

Czwartek

  • Shape
    16.00 - 16.55

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Spinning®
18.00
18.55
Trener: Edyta
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
Spinning®
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: -
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
Tel: 571-207-503
e-mail
18.30

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Step Choreografia
17.00
17.55
Trener: Bartek
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30

Czwartek

  • Step Choreografia
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.30
Yoga®
19.30
20.55
Trener: Ula
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.00
20.30

Środa

  • Yoga®
    19.30 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
10.00
10.55
Trener: FF Team
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
10.30
18.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
18.30
20.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
20.00
20.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.30

Poniedziałek

  • Zdrowy Kręgosłup/Stretching
    18.00 - 18.55

Piątek

  • Zdrowy Kręgosłup/Stretching
    20.00 - 20.55

Sobota

  • Zdrowy Kręgosłup/Stretching
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
17.00
17.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
17.30
20.00
Zumba ®
20.00
20.55
Trener: Monika M
Strefa: Aerobik
Poziom: -
Rezerwacja: Nie
20.30

Poniedziałek

  • Zumba ®
    20.00 - 20.55

Piątek

  • Zumba ®
    17.00 - 17.55