Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 815 065 030

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

LES MILLS GRIT™
09.30
10.00
Trener: Mateusz Fornal
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

LES MILLS GRIT™
09.30
10.00
Trener: Mateusz Fornal
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
09.00
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Shape
10.30
11.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Zdrowy Kręgosłup
10.30
11.30
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Fit Kids
11.30
13.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
11.00
12.00
13.00
Fit Kids
13.30
15.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
14.00
15.00
17.00
Trening Podwieszany
17.00
18.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Salsation®
17.00
18.00
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Trening Podwieszany
17.00
18.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Płaski Brzuch/Spalanie
17.00
18.00
Trener: Ania Kozicka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
17.00
18.00
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
LES MILLS CXWORX™
18.00
18.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
18.30
19.30
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
19.30
20.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kickboxing
19.30
20.30
Trener: Marteusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zdrowy Kręgosłup
20.30
21.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
FF Cross
18.00
18.45
Trener: Team FF
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Pilates/TRILO CHI
18.00
19.00
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

LES MILLS GRIT™
18.00
18.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Zumba ®
18.30
19.30
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
19.30
20.30
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kickboxing
19.30
21.00
Trener: Mateusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
20.30
21.30
Trener: Agnieszka Ludwinek
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
LES MILLS CXWORX™
18.00
18.30
Trener: Marek Zybura
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

FF Cross
18.00
18.45
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Shape
19.30
20.30
Trener: Ania Kozicka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Siła
19.30
20.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Yoga®
20.30
21.45
Trener: Agnieszka Szpinda
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Natalia Wlaź
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Kickboxing
19.30
21.00
Trener: Mateusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS CXWORX™
19.00
19.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Siła
19.30
20.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Shape
19.30
20.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
20.30
21.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail

Yoga®
20.30
21.45
Trener: Agnieszka Szpinda
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
19.00
19.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
20.00
21.00

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • Indoor Walking®
    08.30 - 09.30
  • LES MILLS GRIT™
    09.30 - 10.00
  • Trening Podwieszany
    17.00 - 18.00
  • LES MILLS CXWORX™
    18.00 - 18.30
  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30
  • Zumba ®
    18.30 - 19.30
  • Indoor Walking®
    18.30 - 19.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.30 - 20.30
  • Kickboxing
    19.30 - 20.30
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Zdrowy Kręgosłup
    20.30 - 21.30

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30
  • FF Cross
    18.00 - 18.45
  • Pilates/TRILO CHI
    18.00 - 19.00
  • LES MILLS CXWORX™
    19.00 - 19.30
  • SPINNING ® Siła
    19.30 - 20.30
  • Shape
    19.30 - 20.30
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Indoor Walking®
    20.30 - 21.30
  • Yoga®
    20.30 - 21.45

Środa

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • Indoor Walking®
    08.30 - 09.30
  • Salsation®
    17.00 - 18.00
  • Trening Podwieszany
    17.00 - 18.00
  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30
  • LES MILLS GRIT™
    18.00 - 18.30
  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00
  • Zumba ®
    18.30 - 19.30
  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.30 - 20.30
  • Kickboxing
    19.30 - 21.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Jumping Fitness
    20.30 - 21.30

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • Indoor Walking®
    08.30 - 09.30
  • LES MILLS CXWORX™
    18.00 - 18.30
  • FF Cross
    18.00 - 18.45
  • Indoor Walking®
    18.30 - 19.30
  • Shape
    19.30 - 20.30
  • SPINNING ® Siła
    19.30 - 20.30
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Yoga®
    20.30 - 21.45

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
  • Indoor Walking®
    08.30 - 09.30
  • LES MILLS GRIT™
    09.30 - 10.00
  • Płaski Brzuch/Spalanie
    17.00 - 18.00
  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00
  • Indoor Walking®
    18.30 - 19.30
  • Jumping Fitness
    19.00 - 20.00
  • Kickboxing
    19.30 - 21.00
  • ABS
    20.00 - 20.30

Sobota

  • Indoor Walking®
    09.30 - 10.30
  • Shape
    10.30 - 11.30
  • Fit Kids
    13.30 - 15.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    17.00 - 18.00

Niedziela

  • Indoor Walking®
    09.30 - 10.30
  • Zdrowy Kręgosłup
    10.30 - 11.30
  • Fit Kids
    11.30 - 13.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00
  • LES MILLS GRIT™
    19.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Środa

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FF Cross
18.00
18.45
Trener: Team FF
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
FF Cross
18.00
18.45
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • FF Cross
    18.00 - 18.45

Czwartek

  • FF Cross
    18.00 - 18.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Fit Kids
11.30
13.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
12.00
13.00
Fit Kids
13.30
15.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
14.00
15.00

Sobota

  • Fit Kids
    13.30 - 15.30

Niedziela

  • Fit Kids
    11.30 - 13.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
08.30
09.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
09.00
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
10.00
18.00
Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
Indoor Walking®
18.30
19.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
19.00
20.00
Indoor Walking®
20.30
21.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
21.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Jumping Fitness
19.00
20.00
Trener: Natalia Wlaź
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
20.00
Jumping Fitness
20.30
21.30
Trener: Agnieszka Ludwinek
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 81 506-50-30
e-mail
21.00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Kickboxing
19.30
20.30
Trener: Marteusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Kickboxing
19.30
21.00
Trener: Mateusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Kickboxing
19.30
21.00
Trener: Mateusz Wiechnik
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00

Poniedziałek

  • Kickboxing
    19.30 - 20.30

Środa

  • Kickboxing
    19.30 - 21.00

Piątek

  • Kickboxing
    19.30 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
17.00
LES MILLS BODYPUMP™
17.00
18.00
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.30
20.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
19.30
20.30
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.30 - 20.30

Wtorek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30

Środa

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.30 - 20.30

Piątek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00

Sobota

  • LES MILLS BODYPUMP™
    17.00 - 18.00

Niedziela

  • LES MILLS BODYPUMP™
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
LES MILLS CXWORX™
18.00
18.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS CXWORX™
18.00
18.30
Trener: Marek Zybura
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS CXWORX™
19.00
19.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS CXWORX™
    18.00 - 18.30

Wtorek

  • LES MILLS CXWORX™
    19.00 - 19.30

Czwartek

  • LES MILLS CXWORX™
    18.00 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS GRIT™
09.30
10.00
Trener: Mateusz Fornal
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
09.30
10.00
Trener: Mateusz Fornal
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
18.00
LES MILLS GRIT™
18.00
18.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
19.00
LES MILLS GRIT™
19.00
19.30
Trener: Bartosz Kurniawka
Sala: Fitness
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS GRIT™
    09.30 - 10.00

Środa

  • LES MILLS GRIT™
    18.00 - 18.30

Piątek

  • LES MILLS GRIT™
    09.30 - 10.00

Niedziela

  • LES MILLS GRIT™
    19.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Pilates/TRILO CHI
18.00
19.00
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Pilates/TRILO CHI
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Płaski Brzuch/Spalanie
17.00
18.00
Trener: Ania Kozicka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Piątek

  • Płaski Brzuch/Spalanie
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Salsation®
17.00
18.00
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Salsation®
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Shape
10.30
11.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
11.00
19.00
Shape
19.30
20.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Shape
19.30
20.30
Trener: Ania Kozicka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00

Wtorek

  • Shape
    19.30 - 20.30

Czwartek

  • Shape
    19.30 - 20.30

Sobota

  • Shape
    10.30 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Siła
19.30
20.30
Trener: Mateusz Fornal
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
SPINNING ® Siła
19.30
20.30
Trener: Iwona Spasówka
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00

Wtorek

  • SPINNING ® Siła
    19.30 - 20.30

Czwartek

  • SPINNING ® Siła
    19.30 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30

Środa

  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30

Piątek

  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.00
08.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Środa

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.00 - 08.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Trening Podwieszany
17.00
18.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Podwieszany
17.00
18.00
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Podwieszany
    17.00 - 18.00

Środa

  • Trening Podwieszany
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Yoga®
20.30
21.45
Trener: Agnieszka Szpinda
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Yoga®
20.30
21.45
Trener: Agnieszka Szpinda
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Wtorek

  • Yoga®
    20.30 - 21.45

Czwartek

  • Yoga®
    20.30 - 21.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup
10.30
11.30
Trener: Aleksandra Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
11.00
20.00
Zdrowy Kręgosłup
20.30
21.30
Trener: Iwona Spasówka
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Poniedziałek

  • Zdrowy Kręgosłup
    20.30 - 21.30

Niedziela

  • Zdrowy Kręgosłup
    10.30 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Zumba ®
18.30
19.30
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Zumba ®
18.30
19.30
Trener: Aneta Georgiew
Sala: Fitness
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00

Poniedziałek

  • Zumba ®
    18.30 - 19.30

Środa

  • Zumba ®
    18.30 - 19.30