Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 61 646-75-62

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
08.00
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
08.00
08.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Basic Yoga®
08.30
09.30
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
08.00
08.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Natalia L.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
Shape
09.30
10.30
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS GRIT™
10.30
11.15
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie
Regeneracja
09.00
10.00
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Stretching
09.30
10.30
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Jumping Fitness
09.00
10.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
Jumping Fitness
10.00
11.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
10.00
10.45
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Shape
10.00
11.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
11.00
Aktywna Mama
11.00
12.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Płaski Brzuch
11.00
11.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
12.00
Trening Metaboliczny
12.00
12.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

FIT KIDS Dance
12.00
12.45
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: do 10 lat
Rezerwacja: Nie

FIT KIDS Dance
12.45
13.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: powyżej 10 lat
Rezerwacja: Nie
Jumping Fitness
12.00
13.00
Trener: Tomek
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
13.00
16.00
Aktywna Mama
16.00
17.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Jumping Fitness
16.00
17.00
Trener: Ola
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Fatburn
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABT
17.00
18.00
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
POUND® Fitness
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
17.00
18.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Fit Kids
17.00
18.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Zumba ®
17.00
18.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Trening Funkcjonalny
18.00
19.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Vinyasa Yoga®
18.00
19.00
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
POUND® Fitness
18.00
19.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Michał B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Fitball
18.00
19.00
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kalistenika
18.00
19.00
Trener: Michał G.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Pilates
18.00
19.00
Trener: Agnieszka S.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Funkcjonalny
19.00
20.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Adam Ł.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Maciej B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
19.15
20.15
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Wytrzymałość
20.00
21.00
Trener: Adam Ł.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Pilates
20.15
21.15
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
SPINNING ® Siła
19.00
20.00
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Trening Podwieszany
19.00
20.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Aga K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
19.00
19.45
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Marcin
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Monika B.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Maciej B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
FF Cross
19.00
20.00
Trener: Krzysztof M.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Power Yoga ®
19.00
20.30
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zumba ®
20.00
21.00
Trener: Kamila S.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

FF Cross
20.30
21.30
Trener: Krzysztof M.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Zdrowy Kręgosłup
20.30
21.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45
  • Shape
    09.30 - 10.30
  • LES MILLS GRIT™
    10.30 - 11.15
  • Aktywna Mama
    16.00 - 17.00
  • Shape
    17.00 - 18.00
  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 19.00
  • Vinyasa Yoga®
    18.00 - 19.00
  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00
  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Zumba ®
    20.00 - 21.00
  • FF Cross
    20.30 - 21.30

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30
  • ABS
    08.00 - 08.30
  • Basic Yoga®
    08.30 - 09.30
  • Jumping Fitness
    10.00 - 11.00
  • Fatburn
    17.00 - 18.00
  • POUND® Fitness
    18.00 - 19.00
  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 20.00
  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00
  • Jumping Fitness
    19.15 - 20.15
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • SPINNING ® Wytrzymałość
    20.00 - 21.00
  • Pilates
    20.15 - 21.15

Środa

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45
  • Regeneracja
    09.00 - 10.00
  • ABT
    17.00 - 18.00
  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00
  • Fitball
    18.00 - 19.00
  • Kalistenika
    18.00 - 19.00
  • SPINNING ® Siła
    19.00 - 20.00
  • Trening Podwieszany
    19.00 - 20.00
  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Jumping Fitness
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30
  • ABS
    08.00 - 08.30
  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30
  • Indoor Walking®
    09.30 - 10.30
  • Aktywna Mama
    11.00 - 12.00
  • Jumping Fitness
    16.00 - 17.00
  • POUND® Fitness
    17.00 - 18.00
  • Pilates
    18.00 - 19.00
  • LES MILLS GRIT™
    19.00 - 19.45
  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
  • Zumba ®
    19.00 - 20.00
  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00
  • ABS
    20.00 - 20.30
  • Zdrowy Kręgosłup
    20.30 - 21.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45
  • Stretching
    09.30 - 10.30
  • Trening Funkcjonalny
    17.00 - 18.00
  • Fit Kids
    17.00 - 18.00
  • FF Cross
    19.00 - 20.00
  • Power Yoga ®
    19.00 - 20.30
  • ABS
    20.00 - 20.30

Sobota

  • Jumping Fitness
    09.00 - 10.00
  • LES MILLS GRIT™
    10.00 - 10.45
  • Shape
    10.00 - 11.00
  • Płaski Brzuch
    11.00 - 11.30
  • Trening Metaboliczny
    12.00 - 12.30
  • FIT KIDS Dance
    12.00 - 12.45
  • FIT KIDS Dance
    12.45 - 13.30

Niedziela

  • Jumping Fitness
    12.00 - 13.00
  • Zumba ®
    17.00 - 18.00
  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABS
08.00
08.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
08.00
08.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    08.00 - 08.30
  • ABS
    20.00 - 20.30

Środa

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    08.00 - 08.30
  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
ABT
17.00
18.00
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • ABT
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Aktywna Mama
11.00
12.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
16.00
Aktywna Mama
16.00
17.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Aktywna Mama
    16.00 - 17.00

Czwartek

  • Aktywna Mama
    11.00 - 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Basic Yoga®
08.30
09.30
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00

Wtorek

  • Basic Yoga®
    08.30 - 09.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fatburn
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Fatburn
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
FF Cross
19.00
20.00
Trener: Krzysztof M.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
FF Cross
20.30
21.30
Trener: Krzysztof M.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Poniedziałek

  • FF Cross
    20.30 - 21.30

Piątek

  • FF Cross
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00
FIT KIDS Dance
12.00
12.45
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: do 10 lat
Rezerwacja: Nie

FIT KIDS Dance
12.45
13.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: powyżej 10 lat
Rezerwacja: Nie
13.00

Sobota

  • FIT KIDS Dance
    12.00 - 12.45
  • FIT KIDS Dance
    12.45 - 13.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fit Kids
17.00
18.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Piątek

  • Fit Kids
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Fitball
18.00
19.00
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Fitball
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Natalia L.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
18.00
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Michał B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Maciej B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Maciej B.
Strefa: Indoor Walking
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00

Wtorek

  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00

Środa

  • Indoor Walking®
    18.00 - 19.00

Czwartek

  • Indoor Walking®
    09.30 - 10.30
  • Indoor Walking®
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Jumping Fitness
09.00
10.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
Jumping Fitness
10.00
11.00
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
12.00
Jumping Fitness
12.00
13.00
Trener: Tomek
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
16.00
Jumping Fitness
16.00
17.00
Trener: Ola
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Jumping Fitness
19.15
20.15
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Jumping Fitness
    10.00 - 11.00
  • Jumping Fitness
    19.15 - 20.15

Środa

  • Jumping Fitness
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Jumping Fitness
    16.00 - 17.00

Sobota

  • Jumping Fitness
    09.00 - 10.00

Niedziela

  • Jumping Fitness
    12.00 - 13.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Kalistenika
18.00
19.00
Trener: Michał G.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Kalistenika
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Aga K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00

Środa

  • LES MILLS BODYPUMP™
    19.00 - 20.00

Czwartek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    08.30 - 09.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
LES MILLS GRIT™
10.30
11.15
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie
LES MILLS GRIT™
10.00
10.45
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie
11.00
19.00
LES MILLS GRIT™
19.00
19.45
Trener: Klaudia/Karol
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS GRIT™
    10.30 - 11.15

Czwartek

  • LES MILLS GRIT™
    19.00 - 19.45

Sobota

  • LES MILLS GRIT™
    10.00 - 10.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Pilates
18.00
19.00
Trener: Agnieszka S.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Pilates
20.15
21.15
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Wtorek

  • Pilates
    20.15 - 21.15

Czwartek

  • Pilates
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Płaski Brzuch
11.00
11.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Sobota

  • Płaski Brzuch
    11.00 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
POUND® Fitness
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
POUND® Fitness
18.00
19.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • POUND® Fitness
    18.00 - 19.00

Czwartek

  • POUND® Fitness
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Power Yoga ®
19.00
20.30
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00

Piątek

  • Power Yoga ®
    19.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Regeneracja
09.00
10.00
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Regeneracja
    09.00 - 10.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Shape
09.30
10.30
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
Shape
10.00
11.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Aneta
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Shape
    09.30 - 10.30
  • Shape
    17.00 - 18.00

Sobota

  • Shape
    10.00 - 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Adam Ł.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Marcin
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00

Wtorek

  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00

Czwartek

  • SPINNING ® Interwał
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Siła
19.00
20.00
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • SPINNING ® Siła
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
SPINNING ® Wytrzymałość
20.00
21.00
Trener: Adam Ł.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • SPINNING ® Wytrzymałość
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Stretching
09.30
10.30
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00

Piątek

  • Stretching
    09.30 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Trening Funkcjonalny
17.00
18.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Trening Funkcjonalny
18.00
19.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Trening Funkcjonalny
19.00
20.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Funkcjonalny
    18.00 - 19.00

Wtorek

  • Trening Funkcjonalny
    19.00 - 20.00

Piątek

  • Trening Funkcjonalny
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
07.00
07.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
08.00
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
08.15
08.45
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
12.00
Trening Metaboliczny
12.00
12.30
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30

Środa

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    07.00 - 07.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    08.15 - 08.45

Sobota

  • Trening Metaboliczny
    12.00 - 12.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Trening Podwieszany
19.00
20.00
Trener: A2
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Trening Podwieszany
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Vinyasa Yoga®
18.00
19.00
Trener: Ania
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Vinyasa Yoga®
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Zdrowy Kręgosłup
20.30
21.30
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    20.30 - 21.30

Niedziela

  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
17.00
18.00
Trener: Monika T.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Monika B.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Zumba ®
20.00
21.00
Trener: Kamila S.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Zumba ®
    20.00 - 21.00

Czwartek

  • Zumba ®
    19.00 - 20.00

Niedziela

  • Zumba ®
    17.00 - 18.00