Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 618 316 666

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.00
08.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
08.30
09.25
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak

Pilates
09.00
09.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Yoga®
08.30
09.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
09.00
09.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak

Zdrowy Kręgosłup
09.00
09.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Pilates
09.00
09.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
09.00
09.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Płaski Brzuch/Stretching
09.00
09.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
10.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
10.00
10.55
Trener: Asia
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Aktywna Mama
10.00
10.55
Trener: Natalia L.
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Spinning®
10.00
10.55
Trener: Gosia
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Fact's ®
10.00
10.55
Trener: Paulina
Sala: Aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
11.00
Zdrowy Kręgosłup
11.00
11.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
JUMPING KIDS
11.00
11.55
Trener: Agata
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
15.00
Jumping Fitness
15.00
15.55
Trener: Karolina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
16.00
LES MILLS GRIT™
16.00
16.55
Trener: Maciej B.
Sala: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Zumba ®
16.00
16.55
Trener: Harry
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
17.00
Pilates
17.00
17.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Fitball
17.00
17.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Shape
17.00
17.55
Trener: Rafał
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABT
17.00
17.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Shape
17.00
17.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
LES MILLS BODYPUMP™
17.00
17.55
Trener: Helena/Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
18.00
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABT
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

FF Cross
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Core Stability
18.00
18.55
Trener: Rafał
Sala: Aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Płaski Brzuch/Stretching
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

FF Cross
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Gosia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

LES MILLS GRIT™
18.00
18.55
Trener: Maciej B.
Sala: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Stretching
18.00
18.55
Trener: Helena/Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

LES MILLS BODYCOMBAT™
19.00
19.55
Trener: Asia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Interwał
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

FF Cross
19.00
19.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Zumba ®
19.00
19.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

SPINNING ® Mix class
19.00
19.55
Trener: Grzegorz/Rysiu
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® Mix classRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Gosia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Kickboxing
19.00
19.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KickboxingRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

FF Cross
19.00
19.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Shape
20.00
20.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Zumba ®
20.00
20.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Trening Metaboliczny
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Yoga®
20.00
21.30
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Zumba ®
21.00
21.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

  • Yoga®
    08.30 - 09.55
  • Spinning®
    10.00 - 10.55
  • Fact's ®
    10.00 - 10.55
  • Zdrowy Kręgosłup
    11.00 - 11.55

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
ABS
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Czwartek

  • ABS
    20.00 - 20.30

Piątek

  • ABS
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
ABT
17.00
17.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
ABT
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • ABT
    18.00 - 18.55

Czwartek

  • ABT
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Aktywna Mama
10.00
10.55
Trener: Natalia L.
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Aktywna Mama
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Core Stability
18.00
18.55
Trener: Rafał
Sala: Aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Środa

  • Core Stability
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Fact's ®
10.00
10.55
Trener: Paulina
Sala: Aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Sobota

  • Fact's ®
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FF Cross
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
FF Cross
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
FF Cross
19.00
19.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
FF Cross
19.00
19.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
FF CrossRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Fitball
17.00
17.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Fitball
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Gosia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Indoor Walking®
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Indoor Walking®
19.00
19.55
Trener: Gosia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Jumping Fitness
15.00
15.55
Trener: Karolina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
Jumping Fitness
19.00
19.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
21.00
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Jumping Fitness
21.00
21.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Jumping FitnessRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
JUMPING KIDS
11.00
11.55
Trener: Agata
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak

Niedziela

  • JUMPING KIDS
    11.00 - 11.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Kalistenika
20.00
20.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KalistenikaRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Kickboxing
19.00
19.55
Trener: Piotr K.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
KickboxingRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
LES MILLS BODYCOMBAT™
19.00
19.55
Trener: Asia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
LES MILLS GRIT™
16.00
16.55
Trener: Maciej B.
Sala: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
18.00
LES MILLS GRIT™
18.00
18.55
Trener: Maciej B.
Sala: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak

Wtorek

  • LES MILLS GRIT™
    16.00 - 16.55

Piątek

  • LES MILLS GRIT™
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.00
08.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
17.00
LES MILLS BODYPUMP™
17.00
17.55
Trener: Helena/Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
19.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
20.55
Trener: Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Wtorek

Czwartek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Pilates
09.00
09.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Pilates
09.00
09.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
17.00
Pilates
17.00
17.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Pilates
    17.00 - 17.55

Środa

  • Pilates
    09.00 - 09.55

Piątek

  • Pilates
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Płaski Brzuch/Stretching
09.00
09.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Płaski Brzuch/Stretching
18.00
18.55
Trener: Natalia L.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Czwartek

  • Płaski Brzuch/Stretching
    09.00 - 09.55
  • Płaski Brzuch/Stretching
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Shape
17.00
17.55
Trener: Rafał
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
Shape
17.00
17.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Shape
20.00
20.55
Trener: Helena
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Shape
    20.00 - 20.55

Środa

  • Shape
    17.00 - 17.55

Piątek

  • Shape
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Interwał
18.00
18.55
Trener: Gosia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
19.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Mix class
19.00
19.55
Trener: Grzegorz/Rysiu
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® Mix classRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Kasia
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
SPINNING ® Wytrzymałość
18.00
18.55
Trener: Piotr
Strefa: Spinning
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Spinning®
10.00
10.55
Trener: Gosia
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak
Spinning®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Stretching
18.00
18.55
Trener: Helena/Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Niedziela

  • Stretching
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Stretching
18.00
18.55
Trener: Helena/Kasia
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Niedziela

  • Stretching
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
08.30
09.25
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
09.00
Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
09.00
09.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®/Kettlebells
09.00
09.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Krzysiek
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
18.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
19.00
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail
Trening Funkcjonalny TRX®
19.00
19.55
Trener: Oskar
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Zaawansowany
Rezerwacja: Tak
Trening Funkcjonalny TRX®Rezerwuj:
tel: 618-316-666
e-mail

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Trening Metaboliczny
20.00
20.30
Trener: Team FF
Strefa: Funkcjonalna
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Środa

  • Trening Metaboliczny
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Yoga®
08.30
09.55
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
09.00
20.00
Yoga®
20.00
21.30
Trener: Agata
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00

Środa

  • Yoga®
    20.00 - 21.30

Sobota

  • Yoga®
    08.30 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Zdrowy Kręgosłup
09.00
09.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
11.00
Zdrowy Kręgosłup
11.00
11.55
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
18.00
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Paulina
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Poniedziałek

  • Zdrowy Kręgosłup
    09.00 - 09.55
  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00

Sobota

  • Zdrowy Kręgosłup
    11.00 - 11.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup/Stretching
10.00
10.55
Trener: Asia
Sala: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Tak

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup/Stretching
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Zumba ®
16.00
16.55
Trener: Harry
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
19.00
Zumba ®
19.00
19.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
20.00
Zumba ®
20.00
20.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie
21.00
Zumba ®
21.00
21.55
Trener: Natalia D.
Strefa: Aerobik
Poziom: Podstawowy
Rezerwacja: Nie

Wtorek

  • Zumba ®
    20.00 - 20.55

Środa

  • Zumba ®
    19.00 - 19.55

Czwartek

  • Zumba ®
    21.00 - 21.55

Niedziela

  • Zumba ®
    16.00 - 16.55