Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 616 522 774

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABT
08.30
09.30
Trener: ANIA
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Ania J.
Sala: idoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
SPINNING ® Interwał
08.30
09.30
Trener: Amelia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

ABS/Stretching
09.30
10.30
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Tabata
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Jola
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Shape
08.30
09.30
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

SPINNING ® Siła
08.30
09.30
Trener: Aga R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

LES MILLS GRIT™ Strength
09.30
10.30
Trener: Aga R.
Sala: indoor walking
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Tabata
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Aga R.
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
09.00
Shape
09.30
10.30
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

FF ABS
10.00
10.30
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: nie

Zdrowy Kręgosłup
10.30
11.30
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Jumping Fitness
11.30
12.30
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
12.30
13.30
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Fit Kids
13.30
14.30
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: zajęcia odbywają się co drugi tydzień
Rezerwacja: nie
LES MILLS GRIT™ Strength
09.30
10.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
10.00
ABT
10.00
11.00
Trener: Kasia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
11.00
Pilates
11.00
12.30
Trener: Kasia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
12.00
13.00
14.00
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Weronika
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
TBC
17.00
18.00
Trener: Asia M
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Bodyshape
17.00
18.00
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
ABT
17.00
18.00
Trener: Asia B
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Jumping Fitness
17.00
18.00
Trener: Tomek
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
Zumba ®
17.00
19.00
Trener: Marta
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
18.00
Trening Funkcjonalny Kettlebells
18.00
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Ania J.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
FF Cross
18.00
18.45
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: nie

LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Asia M
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

FF Stretching & Mobility
18.45
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
FF Stretching & Mobility
18.00
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
FF ABS
18.00
18.45
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: nie

LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Dagmara
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
19.00
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: nie

Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Michał
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
19.00
SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
20.00
Trener: Ania R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

LES MILLS BODYPUMP™
19.00
21.00
Trener: Ania J.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

SPINNING ® Interwał
20.00
21.00
Trener: Aga R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
LES MILLS CXWORX™
19.00
19.30
Trener: Darmara
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS CXWORX™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Michał
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

LES MILLS GRIT™ Strength
19.30
20.00
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Justyna
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Gosia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Michał
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

bodyART®
19.00
20.00
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
20.00
SPINNING ® Siła
20.00
21.00
Trener: Michał
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Yoga®
20.00
21.30
Trener: Agnieszka
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
21.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Indoor Walking®
20.00
21.00
Trener: Gosia
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
SPINNING ® Wytrzymałość
20.00
21.00
Trener: Klaudia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Yoga®
20.00
21.00
Trener: Agata
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Zumba ®
20.00
21.00
Trener: Justyna
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
21.00
LES MILLS GRIT™ Strength
21.00
22.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
POUND® Fitness
21.00
22.00
Trener: Aneta
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
POUND® FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  • LES MILLS GRIT™ Strength
    09.30 - 10.00
  • ABT
    10.00 - 11.00
  • Pilates
    11.00 - 12.30
  • Zumba ®
    17.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
ABS/Stretching
09.30
10.30
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
10.00

Wtorek

  • ABS/Stretching
    09.30 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABT
08.30
09.30
Trener: ANIA
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
09.00
10.00
ABT
10.00
11.00
Trener: Kasia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
17.00
ABT
17.00
18.00
Trener: Asia B
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Poniedziałek

  • ABT
    08.30 - 09.30

Czwartek

  • ABT
    17.00 - 18.00

Niedziela

  • ABT
    10.00 - 11.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
bodyART®
19.00
20.00
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Piątek

  • bodyART®
    19.00 - 20.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Bodyshape
17.00
18.00
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Środa

  • Bodyshape
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
FF ABS
10.00
10.30
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: nie
18.00
FF ABS
18.00
18.45
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: -
Rezerwacja: nie

Czwartek

  • FF ABS
    18.00 - 18.45

Sobota

  • FF ABS
    10.00 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FF Cross
18.00
18.45
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: nie

Wtorek

  • FF Cross
    18.00 - 18.45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
FF Stretching & Mobility
18.45
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
FF Stretching & Mobility
18.00
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Wtorek

  • FF Stretching & Mobility
    18.45 - 19.00

Środa

  • FF Stretching & Mobility
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13.00
Fit Kids
13.30
14.30
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: zajęcia odbywają się co drugi tydzień
Rezerwacja: nie
14.00

Sobota

  • Fit Kids
    13.30 - 14.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Ania J.
Sala: idoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Jola
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
Indoor Walking®
09.30
10.30
Trener: Aga R.
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
10.00
18.00
Indoor Walking®
18.00
19.00
Trener: Michał
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
19.00
Indoor Walking®
19.00
20.00
Trener: Michał
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
20.00
Indoor Walking®
20.00
21.00
Trener: Gosia
Sala: indoor walking
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Jumping Fitness
11.30
12.30
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
12.00
17.00
Jumping Fitness
17.00
18.00
Trener: Tomek
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
20.00
Jumping Fitness
20.00
21.00
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Jumping FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Asia M
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
LES MILLS BODYCOMBAT™
18.00
19.00
Trener: Dagmara
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Wtorek

  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    18.00 - 19.00

Czwartek

  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
08.30
09.30
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
09.00
12.00
LES MILLS BODYPUMP™
12.30
13.30
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
13.00
18.00
LES MILLS BODYPUMP™
18.00
19.00
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
21.00
Trener: Ania J.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
LES MILLS BODYPUMP™
19.00
20.00
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
20.00
LES MILLS BODYPUMP™
20.00
21.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
LES MILLS CXWORX™
19.00
19.30
Trener: Darmara
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
LES MILLS CXWORX™Rezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
LES MILLS GRIT™ Strength
09.30
10.30
Trener: Aga R.
Sala: indoor walking
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
LES MILLS GRIT™ Strength
09.30
10.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
10.00
19.00
LES MILLS GRIT™ Strength
19.30
20.00
Trener: Aga K
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
21.00
LES MILLS GRIT™ Strength
21.00
22.00
Trener: Aga R.
Sala: aerobik
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS GRIT™ StrengthRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Pilates
11.00
12.30
Trener: Kasia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
12.00

Niedziela

  • Pilates
    11.00 - 12.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21.00
POUND® Fitness
21.00
22.00
Trener: Aneta
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
POUND® FitnessRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Shape
08.30
09.30
Trener: Olga
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
09.00
Shape
09.30
10.30
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
10.00
17.00
Shape
17.00
18.00
Trener: Weronika
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Poniedziałek

  • Shape
    17.00 - 18.00

Czwartek

  • Shape
    08.30 - 09.30

Sobota

  • Shape
    09.30 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
SPINNING ® Interwał
08.30
09.30
Trener: Amelia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
09.00
19.00
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Gosia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
SPINNING ® Interwał
19.00
20.00
Trener: Michał
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
20.00
SPINNING ® Interwał
20.00
21.00
Trener: Aga R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® InterwałRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny TRX®
18.00
19.00
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: nie

Piątek

  • Trening Funkcjonalny TRX®
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
SPINNING ® Siła
08.30
09.30
Trener: Aga R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
09.00
20.00
SPINNING ® Siła
20.00
21.00
Trener: Michał
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® SiłaRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
SPINNING ® Wytrzymałość
19.00
20.00
Trener: Ania R.
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail
20.00
SPINNING ® Wytrzymałość
20.00
21.00
Trener: Klaudia
Sala: spinning
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
SPINNING ® WytrzymałośćRezerwuj:
Tel: 61 652-27-74
e-mail

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Tabata
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Tabata
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
10.00

Wtorek

  • Tabata
    09.30 - 10.30

Czwartek

  • Tabata
    09.30 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
TBC
17.00
18.00
Trener: Asia M
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Wtorek

  • TBC
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny Kettlebells
18.00
19.00
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Poniedziałek

  • Trening Funkcjonalny Kettlebells
    18.00 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Trening Funkcjonalny
09.30
10.30
Trener: team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
10.00

Poniedziałek

  • Trening Funkcjonalny
    09.30 - 10.30

Środa

  • Trening Funkcjonalny
    09.30 - 10.30

Piątek

  • Trening Funkcjonalny
    09.30 - 10.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Yoga®
20.00
21.30
Trener: Agnieszka
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Yoga®
20.00
21.00
Trener: Agata
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
21.00

Wtorek

  • Yoga®
    20.00 - 21.30

Czwartek

  • Yoga®
    20.00 - 21.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Zdrowy Kręgosłup
10.30
11.30
Trener: Helena
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
11.00
18.00
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Ania J.
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Trener: Amelia
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Poniedziałek

  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00

Środa

  • Zdrowy Kręgosłup
    18.00 - 19.00

Sobota

  • Zdrowy Kręgosłup
    10.30 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
17.00
19.00
Trener: Marta
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
18.00
19.00
Zumba ®
19.00
20.00
Trener: Justyna
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie
20.00
Zumba ®
20.00
21.00
Trener: Justyna
Sala: aerobik
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: nie

Środa

  • Zumba ®
    19.00 - 20.00

Piątek

  • Zumba ®
    20.00 - 21.00

Niedziela

  • Zumba ®
    17.00 - 19.00