Zarezerwuj zajęcia

Zadzwoń: 570 990 610

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Metaboliczny
0
07.30
00.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
ABS
0
07.30
08.00
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Bike + Wzmacnianie
0
07.00
07.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
08.00
ABT
0
08.00
08.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Turbo Spalanie
0
08.00
08.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
PUMP AND TONE®
0
08.00
08.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Cardio & Płaski Brzuch
0
08.00
08.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
PUMP AND TONE®
0
08.00
08.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
09.00
Bike
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Power Pilates
0
09.00
09.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Tabata
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
INTERVAL
0
09.00
09.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak
Cardio + Wzmacnianie
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABT
0
09.00
09.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
10.00
Fitness + Wzmacnianie
0
10.00
10.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak
Bike
0
10.00
10.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™
0
10.30
11.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Fat Killer
0
11.30
12.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Zdrowy Kręgosłup
0
12.30
13.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
11.00
Fit Kids
0
11.00
11.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
12.00
13.00
16.00
Jumping Fitness
0
16.00
16.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Power Pilates
0
16.00
16.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Jumping Fitness
0
16.00
16.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Strong & Toning
0
16.00
16.55
Trener: Emila
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak
17.00
Zumba ®
0
17.00
17.55
Trener: Emila
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
FF Cross
0
17.00
17.30
Trener: Team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

STEP Conditional
0
17.00
17.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: średniozaawansowany
Rezerwacja: tak
Cardio & Płaski Brzuch
0
17.00
17.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Antycelulit WORKOUT
0
17.00
17.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Zumba ®
0
17.00
17.55
Trener: Emilia
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Trening Podwieszany
0
17.00
17.55
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Bike
0
17.00
17.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
18.00
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Power Pilates
0
18.00
18.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Bike
0
18.00
18.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Bike
0
18.00
18.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak

Full body workout
0
18.00
18.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Zdrowy Kręgosłup
0
18.00
18.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Bike
0
18.00
18.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
FF Cross
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

Fitball
0
18.00
18.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: średniozaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.55
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

LES MILLS BODYCOMBAT™
0
18.00
18.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.55
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
0
19.00
19.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Tabata
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™
0
19.00
19.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
ABS
0
19.00
19.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

BEST Tubing WORKOUT
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Step/Shape
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
20.00
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Salsation®
0
20.00
20.55
Trener: Andrzej
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Yoga®
0
20.00
21.30
Trener: Agata
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.55
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Strefa: Indoor Walking
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Strefa: Indoor Walking
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Yoga®
0
20.00
21.30
Trener: Agata
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Salsation®
0
20.00
20.55
Trener: Andrzej
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
21.00

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00
  • ABT
    0
    08.00 - 08.55
  • Bike
    0
    09.00 - 09.55
  • Jumping Fitness
    0
    16.00 - 16.55
  • Zumba ®
    0
    17.00 - 17.55
  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.30
  • Power Pilates
    0
    18.00 - 18.55
  • Bike
    0
    18.00 - 18.55
  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    19.00 - 19.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55
  • ABS
    0
    20.00 - 20.30
  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55
  • Salsation®
    0
    20.00 - 20.55

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 00.00
  • Turbo Spalanie
    0
    08.00 - 08.55
  • Power Pilates
    0
    09.00 - 09.55
  • Power Pilates
    0
    16.00 - 16.55
  • FF Cross
    0
    17.00 - 17.30
  • STEP Conditional
    0
    17.00 - 17.55
  • Bike
    0
    18.00 - 18.55
  • Full body workout
    0
    18.00 - 18.55
  • Tabata
    0
    19.00 - 19.55
  • ABS
    0
    20.00 - 20.30
  • Yoga®
    0
    20.00 - 21.30

Środa

  • ABS
    0
    07.30 - 08.00
  • PUMP AND TONE®
    0
    08.00 - 08.55
  • Tabata
    0
    09.00 - 09.55
  • Fitness + Wzmacnianie
    0
    10.00 - 10.55
  • Cardio & Płaski Brzuch
    0
    17.00 - 17.55
  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.30
  • Zdrowy Kręgosłup
    0
    18.00 - 18.55
  • Bike
    0
    18.00 - 18.55
  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    19.00 - 19.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55
  • ABS
    0
    20.00 - 20.55
  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55

Czwartek

  • Bike + Wzmacnianie
    0
    07.00 - 07.55
  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00
  • Cardio & Płaski Brzuch
    0
    08.00 - 08.55
  • INTERVAL
    0
    09.00 - 09.55
  • Jumping Fitness
    0
    16.00 - 16.55
  • Antycelulit WORKOUT
    0
    17.00 - 17.55
  • FF Cross
    0
    18.00 - 18.30
  • Fitball
    0
    18.00 - 18.55
  • ABS
    0
    19.00 - 19.30
  • BEST Tubing WORKOUT
    0
    19.00 - 19.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55
  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55
  • Yoga®
    0
    20.00 - 21.30

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00
  • PUMP AND TONE®
    0
    08.00 - 08.55
  • Cardio + Wzmacnianie
    0
    09.00 - 09.55
  • Strong & Toning
    0
    16.00 - 16.55
  • Zumba ®
    0
    17.00 - 17.55
  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.55
  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    0
    18.00 - 18.55
  • Step/Shape
    0
    19.00 - 19.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55
  • ABS
    0
    20.00 - 20.30
  • Salsation®
    0
    20.00 - 20.55

Sobota

  • ABT
    0
    09.00 - 09.55
  • Bike
    0
    10.00 - 10.55
  • Fit Kids
    0
    11.00 - 11.55
  • Trening Podwieszany
    0
    17.00 - 17.55

Niedziela

  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    10.30 - 11.30
  • Fat Killer
    0
    11.30 - 12.30
  • Zdrowy Kręgosłup
    0
    12.30 - 13.30
  • Bike
    0
    17.00 - 17.55
  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
ABS
0
07.30
08.00
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
19.00
ABS
0
19.00
19.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
20.00
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.55
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
ABS
0
20.00
20.30
Trener: FF Team
Sala: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • ABS
    0
    20.00 - 20.30

Wtorek

  • ABS
    0
    20.00 - 20.30

Środa

  • ABS
    0
    07.30 - 08.00
  • ABS
    0
    20.00 - 20.55

Czwartek

  • ABS
    0
    19.00 - 19.30

Piątek

  • ABS
    0
    20.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
ABT
0
08.00
08.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
09.00
ABT
0
09.00
09.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • ABT
    0
    08.00 - 08.55

Sobota

  • ABT
    0
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Antycelulit WORKOUT
0
17.00
17.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak

Czwartek

  • Antycelulit WORKOUT
    0
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
BEST Tubing WORKOUT
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Czwartek

  • BEST Tubing WORKOUT
    0
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Bike
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
10.00
Bike
0
10.00
10.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
17.00
Bike
0
17.00
17.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
18.00
Bike
0
18.00
18.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Bike
0
18.00
18.55
Trener: Ewa
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
Bike
0
18.00
18.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: podstawowy
Rezerwacja: tak
19.00
Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Bike
0
19.00
19.55
Trener: Włodek
Sala: Cycling
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Bike
    0
    09.00 - 09.55
  • Bike
    0
    18.00 - 18.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55

Wtorek

  • Bike
    0
    18.00 - 18.55

Środa

  • Bike
    0
    18.00 - 18.55
  • Bike
    0
    19.00 - 19.55

Czwartek

  • Bike
    0
    19.00 - 19.55

Piątek

  • Bike
    0
    19.00 - 19.55

Sobota

  • Bike
    0
    10.00 - 10.55

Niedziela

  • Bike
    0
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Bike + Wzmacnianie
0
07.00
07.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Czwartek

  • Bike + Wzmacnianie
    0
    07.00 - 07.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Cardio & Płaski Brzuch
0
08.00
08.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
17.00
Cardio & Płaski Brzuch
0
17.00
17.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Środa

  • Cardio & Płaski Brzuch
    0
    17.00 - 17.55

Czwartek

  • Cardio & Płaski Brzuch
    0
    08.00 - 08.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Cardio + Wzmacnianie
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Piątek

  • Cardio + Wzmacnianie
    0
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Fat Killer
0
11.30
12.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
12.00

Niedziela

  • Fat Killer
    0
    11.30 - 12.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
Fitness + Wzmacnianie
0
10.00
10.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Środa

  • Fitness + Wzmacnianie
    0
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
FF Cross
0
17.00
17.30
Trener: Team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
18.00
FF Cross
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Sala: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

Wtorek

  • FF Cross
    0
    17.00 - 17.30

Czwartek

  • FF Cross
    0
    18.00 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11.00
Fit Kids
0
11.00
11.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Sobota

  • Fit Kids
    0
    11.00 - 11.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Fitball
0
18.00
18.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: średniozaawansowany
Rezerwacja: tak

Czwartek

  • Fitball
    0
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Full body workout
0
18.00
18.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Wtorek

  • Full body workout
    0
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Strefa: Indoor Walking
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Indoor Walking®
0
20.00
20.55
Trener: Włodek
Strefa: Indoor Walking
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55

Środa

  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55

Czwartek

  • Indoor Walking®
    0
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
INTERVAL
0
09.00
09.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Czwartek

  • INTERVAL
    0
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Jumping Fitness
0
16.00
16.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Jumping Fitness
0
16.00
16.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Jumping Fitness
    0
    16.00 - 16.55

Czwartek

  • Jumping Fitness
    0
    16.00 - 16.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
LES MILLS BODYCOMBAT™
0
18.00
18.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Piątek

  • LES MILLS BODYCOMBAT™
    0
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.00
LES MILLS BODYPUMP™
0
10.30
11.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
11.00
19.00
LES MILLS BODYPUMP™
0
19.00
19.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
LES MILLS BODYPUMP™
0
19.00
19.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    19.00 - 19.55

Środa

  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    19.00 - 19.55

Niedziela

  • LES MILLS BODYPUMP™
    0
    10.30 - 11.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Power Pilates
0
09.00
09.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
16.00
Power Pilates
0
16.00
16.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
18.00
Power Pilates
0
18.00
18.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Power Pilates
    0
    18.00 - 18.55

Wtorek

  • Power Pilates
    0
    09.00 - 09.55
  • Power Pilates
    0
    16.00 - 16.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
PUMP AND TONE®
0
08.00
08.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
PUMP AND TONE®
0
08.00
08.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Środa

  • PUMP AND TONE®
    0
    08.00 - 08.55

Piątek

  • PUMP AND TONE®
    0
    08.00 - 08.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Salsation®
0
20.00
20.55
Trener: Andrzej
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Salsation®
0
20.00
20.55
Trener: Andrzej
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Salsation®
    0
    20.00 - 20.55

Piątek

  • Salsation®
    0
    20.00 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
STEP Conditional
0
17.00
17.55
Trener: Sara
Sala: Fitness
Poziom: średniozaawansowany
Rezerwacja: tak

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Step/Shape
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Piątek

  • Step/Shape
    0
    19.00 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Strong & Toning
0
16.00
16.55
Trener: Emila
Sala: Fitness
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Piątek

  • Strong & Toning
    0
    16.00 - 16.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Tabata
0
09.00
09.55
Trener: Ewa
Sala: Fitness
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
19.00
Tabata
0
19.00
19.55
Trener: Wiola
Sala: Fitness
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

Wtorek

  • Tabata
    0
    19.00 - 19.55

Środa

  • Tabata
    0
    09.00 - 09.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.30
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.55
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Funkcjonalny
0
18.00
18.55
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: dla wszystkich
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.30

Środa

  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.30

Piątek

  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.55

Niedziela

  • Trening Funkcjonalny
    0
    18.00 - 18.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Metaboliczny
0
07.30
00.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak
Trening Metaboliczny
0
07.30
08.00
Trener: Team FF
Strefa: funkcjonalna
Poziom: zaawansowany
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00

Wtorek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 00.00

Czwartek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00

Piątek

  • Trening Metaboliczny
    0
    07.30 - 08.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Trening Podwieszany
0
17.00
17.55
Trener: FF Team
Strefa: funkcjonalna
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Sobota

  • Trening Podwieszany
    0
    17.00 - 17.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
Turbo Spalanie
0
08.00
08.55
Trener: Ania S.
Sala: Fitness
Poziom: śr.zaawansowany
Rezerwacja: tak

Wtorek

  • Turbo Spalanie
    0
    08.00 - 08.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Yoga®
0
20.00
21.30
Trener: Agata
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Yoga®
0
20.00
21.30
Trener: Agata
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
21.00

Wtorek

  • Yoga®
    0
    20.00 - 21.30

Czwartek

  • Yoga®
    0
    20.00 - 21.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.00
Zdrowy Kręgosłup
0
12.30
13.30
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
13.00
18.00
Zdrowy Kręgosłup
0
18.00
18.55
Trener: Agnieszka
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Środa

  • Zdrowy Kręgosłup
    0
    18.00 - 18.55

Niedziela

  • Zdrowy Kręgosłup
    0
    12.30 - 13.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Zumba ®
0
17.00
17.55
Trener: Emila
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak
Zumba ®
0
17.00
17.55
Trener: Emilia
Sala: Fitness
Poziom: dla każdego
Rezerwacja: tak

Poniedziałek

  • Zumba ®
    0
    17.00 - 17.55

Piątek

  • Zumba ®
    0
    17.00 - 17.55