Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Body&Mind
Zajęcia o niskiej intensywności z kategorii Body&Mind, nastawione na rozciąganie mięśni i ścięgien, wsparcie układu kostnego, wzmocnienie stawów oraz relaks całego ciała. Ćwiczenia są realizowane na matach. Standardowa sesja trwa do 55 minut i obejmuje ćwiczenia izometryczne (szybkie spięcie mięśni, a następnie powolne ich rozluźnianie) oraz elementy technik oddechowych. Stretching sprawdzi się doskonale na zakończenie ćwiczeń siłowych czy wzmacniających, uzupełnienie fizjoterapii np. po kontuzjach, ale także jako odrębny trening harmonijnie usprawniający całe ciało.
Zapraszamy na zajęcia Stretching w klubie Fabryka Formy - Katowice 3 Stawy.
13 MajaPoniedziałek | 14 MajaWtorek | 15 MajaŚroda | 16 MajaCzwartek | 17 MajaPiątek | 18 MajaSobota | 19 MajaNiedziela | 20 MajaPoniedziałek | 21 MajaWtorek | 22 MajaŚroda | 23 MajaCzwartek | 24 MajaPiątek | 25 MajaSobota | 26 MajaNiedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 Stawy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 60 40-028 Katowice Lokalizacja | 18:00 - 18:55Aleksandra Madej
Brak miejsc
| 19:00 - 19:55Oliwia Dawid | 18:00 - 18:55Aleksandra Madej
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
A2 ul. Głogowska 440, 442 60-004 Poznań Lokalizacja | 09:30 - 10:25Paulina Galas-Błaszczyk | 09:30 - 10:25Paulina Galas-Błaszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Agora pl. Tadeusza Kościuszki 1 41-902 Bytom Lokalizacja | 09:30 - 10:25Monika Pisarska
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:30 - 10:25Monika Pisarska
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||||
Alpha ul. Wrocławska 17b 65-427 Zielona Góra Lokalizacja | 19:00 - 19:55Izabela Adamska-Jankowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Izabela Adamska-Jankowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Bałtyk ul. Franklina Roosevelta 22 60-829 Poznań Lokalizacja | 09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk 21:00 - 21:55Weronika Miske
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Natalia Babińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Weronika Miske
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Natalia Babińska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Bolesława Prusa ul. Prusa 53 41-219 Sosnowiec Lokalizacja | 20:00 - 20:55Eliza Dubiel
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Eliza Dubiel
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Bytom Square ul. Wrocławska 32/34 41-902 Bytom Lokalizacja | 20:00 - 20:55Maja Banaś | 10:00 - 10:55Maja Banaś
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Maja Banaś
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Maja Banaś
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Felicity Al. Wincentego Witosa 32 20-315 Lublin Lokalizacja | 19:30 - 20:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Galeria Amber ul. Górnośląska 82 62-800 Kalisz Lokalizacja | 20:00 - 20:55Iga Marciniak | 20:00 - 20:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Gemini Park ul. Towarowa 2c 43-100 Tychy Lokalizacja | 20:00 - 20:55Monika Kątny | 20:00 - 20:55Monika Kątny
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Green Point ul. Hetmańska 91 61-514 Poznań Lokalizacja | 09:00 - 09:55Dobrochna Pijanowska
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Jakub Bartoszewicz | 18:30 - 19:25Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Dobrochna Pijanowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Jakub Bartoszewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Kinepolis ul. B. Krzywoustego 72 61-302 Poznań Lokalizacja | 10:00 - 10:55Leszek Kubiaczyk | 19:00 - 19:55Monika Czajkowska - Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Nicole Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Monika Czajkowska - Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Nicole Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Korty Arena Reymonta 35 60-791 Poznań Lokalizacja | 09:30 - 10:25Leszek Kubiaczyk
Termin rejestracji minął
| 17:10 - 18:05Katarzyna Wieczór
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:10 - 18:05Katarzyna Wieczór
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Mallwowa ul. Malwowa 162 60-185 Poznań Lokalizacja | 09:30 - 10:25Magdalena Bombnicka
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:55Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Posnania ul. Pleszewska 1 61-136 Poznań Lokalizacja | 18:00 - 18:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Martyna Kamińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Martyna Kamińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Serbska ul. Serbska 7 60-101 Poznań Lokalizacja | 18:00 - 18:55Julia Marszałek
Brak miejsc
| 21:00 - 21:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:15Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Julia Marszałek
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:15Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Starówka ul. B. Chrobrego 8 73-110 Stargard Lokalizacja | 08:00 - 08:45Katarzyna Hoppe | 19:50 - 20:45Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:45Katarzyna Hoppe
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:50 - 20:45Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Suchy Las ul. Obornicka 85 62-002 Suchy Las Lokalizacja | 10:00 - 10:55Ewa Mielcarek Ml | 10:00 - 10:55Ewa Mielcarek Ml
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Supersam ul. Piotra Skargi 6 40-091 Katowice Lokalizacja | 19:00 - 19:55Maciej Knopa
Rejestracja nie jest wymagana
| 19:00 - 19:55Daria Krawczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||||
Tychy Stadion Edukacji 7 43-100 Tychy Lokalizacja | 20:30 - 21:25Wioletta Nocuń | 20:30 - 21:25Wioletta Nocuń
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Wodzisław Śląski ul. 26 marca 96 44-300 Wodzisław Śląski Lokalizacja | 20:00 - 20:55Mateusz Jędrusik | 20:00 - 20:55Mateusz Jędrusik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zabrze Wolności 273 41-800 Zabrze Lokalizacja | 19:00 - 19:55Maja Banaś
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Maja Banaś
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej